Herontwikkeling landgoed de Lathmer in Wilp
 

Nieuwe wijk 'Veld en Weide' - 3 fases


 Nieuws    Nieuwe wijk 'Veld en Weide' - 3 fases
 Herontwikkeling landgoed De Lathmer    Nieuwe wijk 'Veld en Weide' - sfeerimpressie
 Nieuwsbrieven    Nieuwe wijk 'Veld en Weide' - bouwplaats
 Contact    Veranderingen infrastructuur

De herontwikkeling van landgoed De Lathmer is volop in gang met de bouw van de eerste nieuwe wijk 'Veld en Weide'. De bouw van de nieuwe wijk bestaat uit 3 fasen:
Fase 1
Nieuwe wijk 'Veld en Weide'- fase 1 
We bouwen woningen voor 80 cliënten en een dagcentrum met steunpunt (werkplekken en vergaderkamers). Als alles volgens plan verloopt is het klaar in het voorjaar van 2012. Dan kunnen de cliënten naar de nieuwe woningen verhuizen. Daarmee zit de 1e bouwfase van wijk ‘Veld en Weide’ erop.

A en B = nieuwe woningen
C = nieuw dagcentrum
Fase 2
Nieuwe wijk 'Veld en Weide'- fase 2 
Fase 2 speelt zich af op de plek waar nu nog de woningen van de Kieftestraat staan. Voor we kunnen starten, moeten we deze oude woningen slopen. De meeste bewoners verhuizen naar de woningen die in fase 1 zijn gebouwd. De andere cliënten verhuizen naar tijdelijke woningen, voor ze naar hun uiteindelijke, nieuwe huis gaan.
 
D = nieuwe woningen op plek Kieftestraat
 
Fase 3
Nieuwe wijk 'Veld en Weide'- fase 1 
Fase 3 vindt grotendeels plaats op de plek waar nu de woningen Odebaarstraat 1-3 en 5-7 staan.
Odebaarstraat 1-3 en 5-7 worden gesloopt. Ook deze woningen zijn verouderd. Zo voldoen de afmetingen van de kamers niet meer aan de huidige eisen.
 
E = nieuwe woningen op plek
Odebaarstraat 1-3 en 5-7
 
Legenda Veld en Weide