|
|
|
|
|
|
| |
 |
Berkelstroom algemeen
|
|
|
 |
Berkelstroom algemeen
|
|
|
| | | | | De Berkelstroom Lunchroom binnen de Boterfabriek. Dit is een werkplek waar cliënten met een grote interesse in Keuken en Kantine, horeca-werkzaamheden op hun eigen wijze kunnen leren en werken.
Binnen de Berkelstroom kun je als cliënt werken als: - Keukenmedewerker: Je helpt dagelijks met het maken van verse soep en broodjes en eventueel hapjes. Je leert de groentes snijden, zelf soep maken en hygiënisch werken. - Barmedewerker: Je helpt in de bediening, je schenkt koffie en thee, serveert broodjes en soep, en je helpt bij feestjes.
Je bent aardig tegen de klanten en je zorgt ervoor dat de Bar/ kantine er netjes en verzorgt uitziet. Daarnaast wordt de vuile vaat d.m.v. een professionele afwasmachine verwerkt. Hierin heb je ook een taak! Je wordt getraind binnen de Zozijnschool aan de hand van een eigen portfolio, waarin jouw mogelijkheden en leerwensen beschreven staan. Door jouw werkondersteuner wordt je begeleidt via de EIM* methode. (*Eigen Initiatief Model)
| | | | | | | | |
|