Icoon telefoon Bel ons
Samen Thuis
Naam Lemmerië op gevel gebouw

De Lemmerië - Wonen en dagbesteding voor mensen met een verstandelijke beperking


De Lemmerië is een pand aan de rand van Zutphen, gelegen in de wijk Noorderhaven, tegenover de jachthaven en dichtbij het station. Een unieke plek waar stad, landschap en IJssel elkaar ontmoeten. De Lemmerië is in september 2022 geopend.

Wonen


De Lemmerië biedt woonplekken aan 51 bewoners, verdeeld onder groepswoningen en appartement woningen.
Er zijn drie groepswoningen, waar totaal 21 bewoners een woonplek hebben. Daarnaast zijn er 30 appartement woningen voor cliënten die meer zelfstandig wonen. 

De woningen zijn gelegen op de eerste, tweede, derde en vierde verdieping van het pand. Op iedere verdieping is er ook een gemeenschappelijke ruimte. De verdiepingen zijn zowel met de trap als met de lift te bereiken.

De Lemmerië beschikt ook over een binnenplaats, die gebruikt wordt door alle bewoners van het pand en de deelnemers van de dagbesteding.

Dagbesteding

Je kunt in de directe nabijheid, op de begane grond van, deelnemen aan meerdere vormen van dagbesteding in: 

  • Noorderhaven - Wonen Zozijn
  • Naam Lemmerië op gevel gebouw
  • Keuken De Lemmerië
  • Lege kamers
  • Uitzicht op haven bij Lemmerië
  • Naam Lemmerië op gevel gebouw