Informatiebijeen-komsten Hersenz niet-aangeboren hersenletsel
Zozijn Op Pad organiseert 4 informatiebijeenkomsten over Hersenz. Dit is een behandelprogramma voor mensen met niet-aangeboren hersenletsel, gericht op het leren omgaan met de gevolgen van hersenletsel en om grip te krijgen op het veranderde leven.
Deze bijeenkomsten vinden plaats op:
- Dinsdag 21 november van 13.45 tot 15.15 uur in Horeca De Meent, Koningsplein 25 in Afferden
Aanmelden kan bij Jolanda Reijers op 06 11 59 29 01 of via j.reijers@zozijn.nl - Donderdag 23 november van 15.15 tot 16.45 uur op het hoofdkantoor van Zozijn, Molenallee 50 in Wilp
Aanmelden kan bij Harriette Ebbink, op 06 27 62 83 16 of via h.ebbink@zozijn.nl - Dinsdag 28 november van 14.00 tot 15.30 uur op de Hersenz locatie aan de Bachlaan 11 in Doetinchem
Aanmelden kan bij Esther Gerritsen, op 06 51 98 96 81 of via esther.gerritsen@zozijn.nl - Donderdag 30 november van 19.30 tot 21.00 uur op de Hersenz locatie aan de Bachlaan 11 in Doetinchem
Aanmelden kan bij Esther Gerritsen, op 06 51 98 96 81 of via esther.gerritsen@zozijn.nl
Leren omgaan met de gevolgen van hersenletsel
Met het Hersenz behandelprogramma leren mensen met niet-aangeboren hersenletsel (NAH) en hun naasten om te gaan met de beperkingen en problemen die zij hierdoor ervaren. Daarbij is er ook aandacht voor verliesverwerking. Het programma bestaat uit een unieke combinatie van bewegen en cognitieve behandeling, zowel individueel als in groepsverband. Alle betrokken specialisten werken vanuit één team intensief samen om de persoonlijke doelen te bereiken. Met Hersenz kunnen mensen met NAH na hun revalidatie stappen maken om de kwaliteit van hun leven te verbeteren.
Herkenbaar? Meld u aan!
Heeft u hersenletsel opgelopen en ervaart u als gevolg daarvan problemen? Wilt u weten wat Hersenz voor u kan betekenen? Kom dan naar één van de informatiebijeenkomsten over Hersenz behandeling.
Terug naar nieuwsoverzicht