Icoon telefoon Bel ons
Samen Thuis
Vrijwilligersdag 2023

Trots op onze vrijwilligers!


Wij zijn trots op onze vrijwilligers en dat laten we hen vandaag, op de dag van de vrijwilliger, graag nog eens extra weten.

Vrijwilligers maken een groot verschil in het leven van onze cliënten. Gezellig wandelen, koken voor of met cliënten of samen erop uit gaan. Of juist praktisch hulp bieden door klusjes te doen in of rondom een woning. Op heel veel manieren zetten zo’n 700 vrijwilligers zich in voor de cliënten van Zozijn.

Verrassing

Vaak is het genieten maar soms is het ook wel eens bikkelen en daarom krijgt iedereen vandaag een verrassingspakketje in de brievenbus met heerlijke chocoladebikkels om lekker van te genieten. Deze heerlijke verrassing is mede mogelijk gemaakt door chocoladebikkels.nl.

Benieuwd of vrijwilligerswerk ook iets voor jou is? 

Lees dan de ervaringsverhalen van vrijwilligers of neem een kijkje bij onze actuele vacatures voor vrijwilligerswerk.


Terug naar nieuwsoverzicht