Icoon telefoon Bel ons
Samen Thuis

Elke voelt zich hier thuis

“We zijn als ouders erg blij met deze woonplek voor Elke.”

Elke woont sinds 2010 op De Vergert in Duiven. Ze was de eerste die het huis uit ging, en dat was best spannend. Inmiddels woont ze hier al vijftien jaar met veel plezier. Haar ouders vertellen: “Elke houdt veel van gezelligheid. We zien dat ze hier op haar plaats is en gelukkig is.”

Elke Hekman Wonen de Vergert

Gezelligheid en vrijheid

Elke geniet van het samenzijn met andere bewoners, het contact met de begeleiding en de activiteiten die worden georganiseerd. Wanneer bewoners thuis zijn, is er altijd begeleiding aanwezig. Dat geeft rust en duidelijkheid. De combinatie van wonen en dagbesteding in Duiven past goed bij haar. Ook de vrijheid die ze op de locatie heeft, is voor haar belangrijk.

Een warme band

De ouders van de bewoners hebben onderling veel contact en doen ook regelmatig iets samen. “Zoals in de lente de tuin op orde brengen, een barbecue organiseren of meedoen aan de avondvierdaagse,” vertellen ze. Door het vaste team van begeleiders is er een warme band ontstaan tussen bewoners, ouders en personeel. Dat heeft een positieve invloed op het welzijn van de bewoners.

Een plek om blij van te worden

Na al die jaren voelt De Vergert voor Elke als een echte thuisplek. Haar ouders zeggen het mooi: “Wij zijn erg blij en tevreden dat Elke hier woont.”

Lijkt het je fijn om op De Vergert te wonen? Kijk dan voor meer informatie op De Vergert - wonen voor mensen met een verstandelijke beperking

Meer verhalen