Icoon telefoon Bel ons
Samen Thuis

Motorclub KTMCO schenkt hobbelmotor aan IKC de Wetelaar


Rijden met een doel, rijden voor een doel. Dat is de missie van stichting Knights Templar Motorcyclist Charity Organization (KTMCO). Als motorrijders zetten zij zich in om mensen met een zorgbehoefte even te laten genieten. Per gereden kilometer doneren de Knights van KTMCO een cent aan het goede doel en dit keer was dat IKC de Wetelaar in Doesburg.


Feestelijke overhandiging en onthulling hobbelmotor


Op vrijdag de 13de kwam een kleine delegatie van de stichting de hobbelmotor in Doesburg overhandigen en onthullen. De kinderen van de groepen Eekhoorn en Egel waren heerlijk aan het spelen op het plein toen ze ineens ronkende motoren hoorden. Met 3 stoere motoren, waaronder een oranje Harley Davidson, en een glimmende paarse trike reden de Knights het plein op. Daar mochten de kinderen plaatsnemen op de echte motoren en kregen ze een echte KTMCO broche opgespeld. En toen was het moment daar: om met elkaar de hobbelmotor te onthullen en er natuurlijk meteen lekker op te spelen. Vervolgens hebben de kinderen nog een mooi knutselwerkje aan de motorrijders overhandigd en werd er genoten van een hapje en een drankje.


Dit is al de 13de hobbelmotor die KTMCO aan een instelling heeft geschonken. Wij zijn uiteraard heel blij met deze geweldige schenking en willen ze hiervoor nogmaals hartelijk bedanken!


Terug naar nieuwsoverzicht