Icoon telefoon Bel ons
Samen Thuis

Zozijn opent nieuw activiteitencentrum in Winterswijk


Maandag 19 mei opende het nieuwe activiteitencentrum GroenHart van Zozijn de deuren. GroenHart is gevestigd op Zorgpark Achterhoek, aan de rand van het centrum van Winterswijk. Deze groene en rustige omgeving biedt ruimte voor veel verschillende activiteiten en werkzaamheden voor mensen met een verstandelijke beperking. Van de opening maakten cliënten en medewerkers een feestje met een officieel welkom en taart. Omdat cliënt Timo de naam GroenHart bedacht, kreeg hij de eer om het lint door te knippen. De officiële opening vindt in september plaats.

Opening-activiteitencentrum-GroenHart-in-Winterswijk-3_small.jpg
Opening-activiteitencentrum-GroenHart-in-Winterswijk-2_small.jpg

In het nieuwe activiteitencentrum zijn de drie locaties van Zozijn in Winterswijk ondergebracht: Hilgelo, De Helmhorst en D.I.A. Deze locaties waren verouderd en voldeden niet maar aan de eisen van deze tijd. “Doordat we de drie locaties hebben samengebracht onder één dak, kunnen we onze cliënten veel meer verschillende activiteiten en werkzaamheden bieden. We hebben ook een grote kapschuur waar we houtbewerken en verwerken. En ook verschillende kleine dieren. Er is dus ook buiten veel te doen, naast onze werkzaamheden voor Natuurmonumenten en LeisureLands,“ vertelt manager Wilko Kloppenburg. 

Actieve, ontspannende en prikkelende activiteiten

Mensen die graag de handen uit de mouwen steken kunnen werken in de creawerkplaats, in het serviceteam, bij de buitenwerkgroep of industrieel werk doen. Mensen die juist behoefte hebben aan ontspannende en prikkelende activiteiten en meer zorg en aandacht nodig zijn van harte welkom in de beleeftuin.

Veilige, geborgen en groene omgeving

Zorgpark Achterhoek is een gezondheidspark aan de rand van Winterswijk, maar toch dichtbij het centrum. Het is ontwikkeld door WAM & Van duren Bouwgroep die hiermee een veilige, geborgen en groene omgeving willen bieden aan mensen die zorg en begeleiding nodig hebben. Naast Zozijn vestigen hier later dit jaar ook GGNet en Zorggroep Achterhoek.

Kijk voor meer informatie over activiteitencentrum GroenHart op:
GroenHart – dagactiviteiten voor mensen met een verstandelijke en een meervoudig beperking

GroenHart – werkactiviteiten voor mensen met een verstandelijke beperking


Terug naar nieuwsoverzicht